Badanie Wzroku Warszawa

Badanie wzroku – Warszawa

Optometrysta

Jako optyk z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że nie bez przyczyny mówi się, że „oczy mamy jedne”. To one dostarczają nam ponad 80% informacji z otaczającego nas świata. Dlatego zależy nam, żeby nasi klienci regularnie wykonywali swoje bezpłatne badania wzroku. A my im w tym chętnie pomożemy. Szczególnie teraz, gdy takowe badania wzroku możemy wykonywać nawet sześć razy w tygodniu!

Wystarczy więc zapisać się i pojawić na wizycie, by skorzystać z naszych nowych, rozbudowanych możliwości. Na miejscu wykonujemy badania wzroku dzieci i dorosłych. Za wszystkie odpowiada wykwalifikowana kadra, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży optycznej.

Na badania wzroku możecie zapisać się poniżej, lub poprzez wybraną formę kontaktu. Wykonujemy je od poniedziałku do soboty i gwarantujemy, że każda z odwiedzających nas osób będzie w pełni usatysfakcjonowana. Jest bowiem tak, że nasza praca nie kończy się tylko na tymże badaniu. W naszym gabinecie optycznym czeka na Was optometrysta, który wesprze Was w dalszych działaniach.

Dobierzemy Wam okulary nie tylko do kształtu twarzy, ale również dopasowując je do Waszego wyjątkowego charakteru! Sprawdźcie koniecznie sami (LINK do zakładki o p. Sylwii). Czeka bowiem na Was nasza specjalistka, Sylwia, która chętnie podzieli się z Wami wiedzą.

Co ważne, wszystkie badania wzroku wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie najwyższej jakości, pochodzącym od sprawdzonych dostawców. Zależy nam na satysfakcji klienta, bowiem wiemy że tylko w ten sposób możemy zawiązać relację, na której nam zależy!

Odwiedźcie nasz rodzinny salon optyczny i przekonajcie się sami!

© 2024 Drugie Oczy - All right reserved
Polityka Prywatności
Praga Południe i doświadczony optyk - to dwa wyrażenia określające nasz salon optyczny najlepiej! Jeśli chcesz aby sprawdzony okulista wykonał dla Ciebie okulary lub badanie wzroku, to zapraszamy!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram