O firmie

Salon optyczny – Warszawa, Praga Południe

Lekarz okulista

8 miliardów par oczu, a Twoje są dla nas najważniejsze.

Drugie Oczy to salon optyczny, powstały jako firma rodzinna, założony po latach marzeń, do których realizacji wreszcie udało się doprowadzić. Działając jako sprawdzony salon optyczny, oferujemy między innymi badania okulistyczne wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę optometrystę, cechujemy się wieloletnim doświadczeniem, pełnym profesjonalizmem oraz fachową obsługą Klienta.

Nasz salon optyczny to nie tylko wspomniany specjalista i doświadczenie. To również najwyższej jakości badanie wzroku oraz własna szlifiernia, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać okulary na miejscu, w bardzo krótkim czasie, spełniając wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Naszą działalność cechuje nie tylko kunszt i zaangażowanie, ale również doświadczenie oraz szeroka, branżowa wiedza. Nasz salon optyczny to również poszanowanie dla wspaniałej, rodzinnej tradycji. Dziadkowie Maćka pracowali przez lata w słynnych Polskich Zakładach Optycznych przy ulicy Grochowskiej 316. To właśnie dzięki nim połknął bakcyla, który doprowadził go do otwarcia własnego salonu optycznego.

Co ważne, nasz salon optyczny mieści się w takim miejscu, że bardzo łatwo trafić do niego z takich ulic jak Grochowska, Mińska, Chrzanowskiego, Szaserów, Dwernickiego czy Podskarbińska.

Dodatkowym atutem naszego salonu optycznego jest własna szlifiernia szkieł korekcyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrobić lub przygotować okulary Klientowi nawet tego samego dnia. Wystarczy do nas zadzwonić lub odwiedzić nas osobiście, by się o tym przekonać.

Istotne jest również, że stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Dzięki jednemu z nich udało nam się zdobyć chociażby certyfikat prawdziwego stylisty oprawek okularowych!

Nasz salon optyczny to nie tylko wspomniany specjalista i doświadczenie. To również profesjonalny optyk i najwyższej jakości badanie wzroku oraz własna szlifiernia, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać okulary na miejscu, w bardzo krótkim czasie, spełniając wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

© 2024 Drugie Oczy - All right reserved
Polityka Prywatności
Praga Południe i doświadczony optyk - to dwa wyrażenia określające nasz salon optyczny najlepiej! Jeśli chcesz aby sprawdzony okulista wykonał dla Ciebie okulary lub badanie wzroku, to zapraszamy!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram