Optyk Warszawa

Optyk – Warszawa

Optometrysta – badanie wzroku

Jestem Sylwia, jestem optometrystą i spotkasz mnie w gabinecie optycznym (Grochów, Praga!) podczas wnikliwego, bezpłatnego badania wzroku i dopasowywania soczewek kontaktowych. Co ważne, możemy takie badanie wzroku i oczu wykonać już nawet przez sześć dni w tygodniu! 

W salonie, zarówno podczas badania wzroku dzieci jak i dorosłych, pomogę również jak zgodnie z typem urody Gościa dobrać wymarzone okulary. Pomogę także przy dopasowaniu najlepszego rozwiązania optycznego. Jestem przekonana, że właśnie to pozwoli spełnić wszystkie Wasze oczekiwania i będzie pomocą w codziennym funkcjonowaniu. 

Jestem dyplomowanym Technikiem Optykiem i optometrystą. Oznacza to, że od kilku lat już przeprowadzam badania wzroku i w najlepszym możliwy sposób dopasowuję soczewki kontaktowe (również dla naszych najmniejszych Gości!). Jestem także studentką optometrii i już niedługo będę broniła pracę potwierdzającą moje kwalifikacje.

Prywatnie jestem bardzo rodzinną i pogodną osobą. Optyka, w tym badanie wzroku i wszelkie usługi z tym związane, to moja pasja. Pokochałam ją od pierwszego dnia, gdy tylko się poznałyśmy! 

Zapraszam Cię więc do naszego salonu na profesjonalne, ciekawe i wnikliwe badanie wzroku oraz dopasowanie soczewek kontaktowych. Postaram się sprawić, aby proces wyboru pierwszych, czy po prostu wymiany na kolejne okulary, był jak najprzyjemniejszy. A przy tym najłatwiejszy! Wiem bowiem, jak ważne są to wybory!

Nie czekaj więc – zarezerwuj swoją wizytę i wykonaj badania wzroku już teraz! (UMÓW SIĘ)

Do wyraźnego zobaczenia!

© 2024 Drugie Oczy - All right reserved
Polityka Prywatności
Praga Południe i doświadczony optyk - to dwa wyrażenia określające nasz salon optyczny najlepiej! Jeśli chcesz aby sprawdzony okulista wykonał dla Ciebie okulary lub badanie wzroku, to zapraszamy!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram