Zespół

Salon optyczny, optyk - Warszawa, Praga Południe

Nasz zespół tworzy, małżeństwo państwa Gałek

Regina

Z wykształcenia jest psychologiem dziecięcym, lubiącym dzieci ze wzajemnością. Swoją sympatię do najmłodszych Klientów wyraziła projektując specjalną strefę dla dzieci – nasz salon optyczny jest idealnie dopasowany do każdego z najmniejszych pacjentów nas odwiedzających. Jest również certyfikowaną stylistką opraw okularowych 3 stopnia. Co ciekawe, chodziła do szkoły sportowej przy Siennickiej, w której trenowała lekkoatletykę i często korzystała z okolicznego stadionu „Orzeł” Warszawa. Do domu ze szkoły codziennie wracała autobusem 123, który kursuje do dziś i zatrzymuje się w pobliżu salonu, dowożąc Pacjentów na profesjonalne badanie wzroku.

Maciek

Działa na lokalnym rynku optycznym od 14 lat. Swoją pasją zaraził żonę, Reginę, która przez lata pracowała razem z nim, dzięki czemu powstał nasz salon optyczny Drugie Oczy. Swój warsztat szlifował nieopodal naszego salonu optycznego, w szkole optycznej Teresy Piotrowskiej, mieszczącej się przy ulicy Siennickiej, uzyskując tytuł „Technik-Optyk”. Doświadczenie z kolei zdobywał w trzech salonach optycznych na terenie Warszawy. W branży otrzymał od Cechu Optyków Warszawa Polski Numer Optyka. Najbardziej relaksuje go tworzenie okularów w zaciszu swojego warsztatu.

© 2024 Drugie Oczy - All right reserved
Polityka Prywatności
Praga Południe i doświadczony optyk - to dwa wyrażenia określające nasz salon optyczny najlepiej! Jeśli chcesz aby sprawdzony okulista wykonał dla Ciebie okulary lub badanie wzroku, to zapraszamy!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram